tallinnas-auto-kiletamine

Auto kiletamine al. 800€
vaata ka:reklaam kaubikul

Auto värvimine al. 800€ vaata ka:auto keretööd

Teenused

Meie poolt pakutavad teenused

Auto värvimine

Üks meie põhilisi valdkondi, millele oleme spetsialiseerunud, on auto värvimine ning erinevad värvimistööd, ehk terve auto värvimise teenus, aga ka keredetailide värvimine. 

Pakume auto värvimise teenust Tallinnas ja Tartus ning värvime kõiki tüüpi tavalisi autosid. Meie töökotta mahuvad ka väikebussid, seega võite meilt küsida hinnapakkumist ka erinevatele mahtuniversaalidele ja transporteritele.

Kui teil on auto värvimist puudutavaid küsimusi, vaadake pikemalt meie teenuste lehte auto värvimine, seal on rohkem ning detailsemat infot meie poolt pakutava auto värvimise teenuse kohta.

 

Auto keretööd

Auto keretööd on olnud meie põhitegevuseks algusest saadik. Oleme korrastanud lugematu arvu autosid ning teostanud auto keretöid enamustele levinud automarkidele. Tellides auto keretööd meie käest, võite veenduda, et teie auto on heades kätes. 

Kui teid huvitab rohkem meie auto keretööde teenus, vaadake sellest lähemalt teenuse lehelt: auto keretööd, kust leiate täpsemat informatsiooni meie poolt pakutava teenuse kohta.

Kui te soovite saada auto keretööde hinnapakkumist, võtke meiega ühendust juba täna.

 

Auto poleerimine

Lisaks autode värvimisele ning keretöödele pakume ka auto poleerimise teenust, mis on hea alternatiiv värvimisele. Eriti hea on auto poleerimise teenus juhul, kui te soovite poleerida välja väiksemaid värvikahjustusi. 

Kui teil on rohkem huvi auto poleerimise vastu, vaadake sellest lähemalt teenuse lehelt: auto poleerimine, kust leiate detailsemat informatsiooni meie poolt pakutava auto poleerimise teenuse kohta, selle hinna kohta ning palju muud huvitavat.

Meie teenuseid puudutavad küsimused ja vastused

Alljärgnevalt leiate küsimused, mida meilt ikka ja jälle küsitakse, samuti nende vastused.

Kui teil on erisoove, mis puudutab auto keretöid, auto värvimist või auto poleerimist, siis võtke meiega kindlasti ühendust. Oleme teinud ka mitmeid eritöid, olgu selleks mõne projektiauto ehitamine või klientide nõustamine spetsiifiliste küsimuste korral.

Nagu te ülevalolevast loetelust lugeda saate, on meie poolt pakutavateks teenusteks peamiselt auto keretööde- ning värvimisega seotud tegevused. Kui teil on eritöid puudutavaid küsimusi, võtke meiega ühendust.

Mida kliendid arvavad

Lugege tagasisidet, mis on jäetud vaid mõnede meie paljudest klientide poolt
Kristi Toom
Kristi Toom
2 kuud tagasi
Read More
Auto värvimise teenus oli tasemel. Hinnapakkumise sain juba järgmisel päeval ning tööd viidi kvaliteetselt läbi.
Markus Kivi
Markus Kivi
2 kuud tagasi
Read More
Soovitan kõigile. Korralik teenus.
Norbert Hagijas
Norbert Hagijas
4 kuud tagasi
Read More
Firma tegi värvimise väga professionaalselt. Teenindus oli sõbralik ja auto sain kätte juba ülejärgmisel päeval. Lisaks värvimistöödele lasin teha nende juures ka õlivahetuse ja mootori hoolduse.
Kristofer Liht
Kristofer Liht
4 kuud tagasi
Read More
Tellisin auto värvimise. Tööd viidi läbi juba järgmisel nädalal, olen rahul.
Alfred Sarma
Alfred Sarma
5 kuud tagasi
Read More
Teenusega väga rahul.
Maarika Kirss
Maarika Kirss
2 kuud tagasi
Read More
Lasin värvida mitmeid keredetaile projektiautole. Soovitan kõigile.