tallinnas-auto-kiletamine

Auto kiletamine al. 800€
vaata ka:reklaam kaubikul

Auto värvimine al. 800€ vaata ka:auto keretööd

Auto poleerimine

Auto poleerimistööd ja keraamika

Auto värvimise teenus oli tasemel. Hinnapakkumise sain juba järgmisel päeval ning tööd viidi kvaliteetselt läbi.

~ Mihkel Saar

Tellisin auto värvimise paketi koos sellele eelnenud keretöödega. Auto tehti korda ja värviti üle, olen rahul.

~ Kristiina Takk

Sõbralik teenindus, kvaliteetne töö.

~ Marko Savi

  Auto poleerimine

  Tellige auto- või keredetailide poleerimine juba täna! Oleme erinevatele autoremondi teenustele spetsialiseerunud kohalik ettevõte ning pakume alati kvaliteetset teenust konkurentsivõimeliste hindadega!

  Küsi hinnapakkumist!

  Auto poleerimine Tallinnas

  Auto poleerimine Tartus

  Auto poleerimine Tartus telli oma ala professionaalidelt. Kui teil on mistahes auto, mille värvkate vajab põhjalikku poleerimist, võtke meiega ühendust juba täna. 

  Pakume alati kvaliteetset auto poleerimise teenust juba alates 180€. Oleme spetsialiseerunud erinevatele auto keretöödele,  aga teostame ka mitmesuguseid erinevaid värvimistöid, auto poleerimist, tulede poleerimist ning muid sarnaseid töid.

   

  Auto poleerimine hind

  Auto poleerimine hind sõltub eelkõige sellest, millise  autoga on tegu. Auto poleerimise hind võib suuresti varieeruda olenevalt sellest, kui palju kulub materjali ning loomulikult mõjutab poleerimise hinda ka see, kui palju kulub töödele aega.

  Küsige auto poleerimise hinnapakkumist juba täna ning alustame koostööd.

  Auto poleerimist puudutavad küsimused ja vastused

  Alljärgnevalt leiate küsimused, mida meilt ikka ja jälle küsitakse, samuti nende vastused.

  Auto poleerimise hind sõltub peamiselt sellest, kui palju kulub poleerimistööde käigus materjali ning sellest, kui palju kulub töödele tunde. Meie arvutame oma auto poleerimise hinna tavaliselt materjali alusel ning lisame sellele kulunud töötunnid ning käibemaksu. Meie poolt pakutavad auto poleerimise teenuste hinnad algavad  juba mõnesajast eurost ning olenevalt autost võib hind ulatuda kuni tuhande euroni keerukamate tööde puhul.

  Auto poleerimisele kuluv aeg on tavaliselt erinev, see oleneb eelkõige sellest, millise autoga on tegu ning loomulikult sellest, milline on tööde iseloom, ehk kas tegu on keerulisema projektiga või premium automudeliga. 

  Selleks, et saada teada umbkaudset auto poleerimisele kuluvat aega, võtke meiega ühendust juba täna.

  Küsi hinnapakkumist!

  Auto poleerimine

  Telli auto poleerimise teenus juba täna ning taasta oma auto endine hiilgus. Küsi meilt täpset auto poleerimise hinnapakkumist ning vastame teile juba lähima paari tööpäeva jooksul!

  Oleme töid teostanud kõiksugu tüüpi autodel alates väikesõidukitest kuni mahtuniversaalideni. Oleme teile alati usaldusväärne ning pikaajaline partner. Kõigile meie töödele kehtib loomulikult garantii.

  Google Reiting 4.5
  Google Reiting 4.5
  Read More